EnerBio
Bananenchips
Kod EAN: 4068134149435
Nutri-Score
Nutri-Score D: słabsza ocena wartości odżywczych
Przetworzenie (NOVA)
3 z 4: żywność przetworzona
Dodatki E
brak dodatków E w składzie
Czy Bananenchips to zdrowy wybór?
- Dużo tłuszczu: 27 g na 100 g.
- Dużo tłuszczów nasyconych: 24 g na 100 g.
- Mało soli: 0 g na 100 g.
Ocena na podstawie etykiety. Liczy się też porcja i to, jak często jesz ten produkt.
Skład
- banan68%
- olej kokosowy22%
- surowy cukier trzcinowy10%
Pełny tekst z etykiety
68% banan, 22% olej kokosowy, 10% surowy cukier trzcinowy.
Alergeny
- orzechy
- soja
- sezam
- łubin
Według danych w bazie. Przy alergii zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu. Jak rozpoznajemy alergeny
Pochodzenie
Brak danych o pochodzeniu. Jeśli podaje je etykieta, możesz je dopisać w Open Food Facts.
Więcej o składnikach: cukier
Na tle kategorii
Na tle 113 produktów z kategorii „Suszone owoce”: mniej cukru, soli i białka, więcej tłuszczu i tłuszczów nasyconych.
- Cukry14 gmniej niż zwyklezwykle 28–65 g
- Sól0 gmniej niż zwyklezwykle 0,01–0,05 g
- Tłuszcze nasycone24 gwięcej niż zwyklezwykle 0,1–4 g
- Tłuszcz27 gwięcej niż zwyklezwykle 0,5–14 g
- Białko2,1 gmniej niż zwyklezwykle 2,3–6,9 g
Na 100 g. Kropka: ten produkt. Jasny pas: zakres dla środkowej połowy porównywanych produktów.
Podobne produkty z lepszą oceną
- Chipsy z plantana soloneturbana · bez dodatków E · cukry 2 g na 100 gNutri-Score DPrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
Źródło danych: Open Food Facts (ODbL), ostatnia zmiana 29 sierpnia 2026. Widzisz błąd? Popraw dane w Open Food Facts. Wczytamy zmianę przy aktualizacji bazy. Sprawdź też opakowanie – skład może się zmienić.