Przejdź do treści

Międzychód

Ciecierzyca w warzywach

Kod EAN: 5901619150504

Nutri-Score

Nutri-Score C: średnia ocena wartości odżywczych

Przetworzenie (NOVA)

3 z 4: żywność przetworzona

Dodatki E

brak dodatków E w składzie

Jak czytać Nutri-Score i NOVA

Czy Ciecierzyca w warzywach to zdrowy wybór?

  • Mało tłuszczu: 1,9 g na 100 g.
  • Mało tłuszczów nasyconych: 0,3 g na 100 g.
  • Mało cukru: 4,6 g na 100 g.

Ocena na podstawie etykiety. Liczy się też porcja i to, jak często jesz ten produkt.

Skład

  1. Woda
  2. marchew22%
  3. papryka czerwona20%
  4. ciecierzyca14%
  5. cebula10%
  6. koncentrat pomidorowy3,6%
  7. mąka pszennazawiera gluten (alergen: gluten)
  8. sól
  9. czosnek0,8%
  10. olej roślinny rzepakowy
  11. zioła
  12. przyprawy
  13. warzywa suszonecebula, marchew, pasternak, seler, por, pietruszka (alergen: seler)
Pełny tekst z etykiety

Woda, marchew 22%, papryka czerwona 20% , ciecierzyca 14%, cebula 10%, koncentrat pomidorowy 3,6%, mąka pszenna (zawiera gluten), sól, czosnek 0,8%, olej roślinny rzepakowy, zioła, przyprawy, warzywa suszone (cebula, marchew, pasternak, seler, por, pietruszka).

Alergeny

Zawiera
  • gluten
  • seler

Według danych w bazie. Przy alergii zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu. Jak rozpoznajemy alergeny

Pochodzenie

Znak weterynaryjny: PL 30145502 WE – zakład: Polska (UE)

Znak weterynaryjny wskazuje kraj zakładu, który ostatnio przetwarzał lub pakował produkt, a nie pochodzenie surowca. Skąd te dane

Na tle kategorii

Na tle 899 produktów z kategorii „Posiłki”: mniej tłuszczu i tłuszczów nasyconych, więcej cukru.

  • Cukry4,6 gwięcej niż zwyklezwykle 1,4–4 g
  • Sól1,1 gtypowozwykle 0,72–1,3 g
  • Tłuszcze nasycone0,3 gmniej niż zwyklezwykle 0,4–2,4 g
  • Tłuszcz1,9 gmniej niż zwyklezwykle 2,3–8,3 g
  • Białko3,8 gtypowozwykle 2,9–8,3 g

Na 100 g. Kropka: ten produkt. Jasny pas: zakres dla środkowej połowy porównywanych produktów.

Podobne produkty z lepszą oceną

  1. Leczo z fasolkami
    Międzychód · dodatki E: 1 · cukry 2,7 g na 100 g
    Nutri-Score BPrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
  2. Strogonow z wieprzowiną i warzywami
    Jadłowiec · dodatki E: 1 · cukry 3,2 g na 100 g
    Nutri-Score BPrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona

Źródło danych: Open Food Facts (ODbL), ostatnia zmiana 1 kwietnia 2026. Widzisz błąd? Popraw dane w Open Food Facts. Wczytamy zmianę przy aktualizacji bazy. Sprawdź też opakowanie – skład może się zmienić.