Międzychód
Ciecierzyca w warzywach
Kod EAN: 5901619150504
Nutri-Score
Nutri-Score C: średnia ocena wartości odżywczych
Przetworzenie (NOVA)
3 z 4: żywność przetworzona
Dodatki E
brak dodatków E w składzie
Czy Ciecierzyca w warzywach to zdrowy wybór?
- Mało tłuszczu: 1,9 g na 100 g.
- Mało tłuszczów nasyconych: 0,3 g na 100 g.
- Mało cukru: 4,6 g na 100 g.
Ocena na podstawie etykiety. Liczy się też porcja i to, jak często jesz ten produkt.
Skład
- Woda
- marchew22%
- papryka czerwona20%
- ciecierzyca14%
- cebula10%
- koncentrat pomidorowy3,6%
- mąka pszennazawiera gluten (alergen: gluten)
- sól
- czosnek0,8%
- olej roślinny rzepakowy
- zioła
- przyprawy
- warzywa suszonecebula, marchew, pasternak, seler, por, pietruszka (alergen: seler)
Pełny tekst z etykiety
Woda, marchew 22%, papryka czerwona 20% , ciecierzyca 14%, cebula 10%, koncentrat pomidorowy 3,6%, mąka pszenna (zawiera gluten), sól, czosnek 0,8%, olej roślinny rzepakowy, zioła, przyprawy, warzywa suszone (cebula, marchew, pasternak, seler, por, pietruszka).
Alergeny
- gluten
- seler
Według danych w bazie. Przy alergii zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu. Jak rozpoznajemy alergeny
Pochodzenie
Znak weterynaryjny: PL 30145502 WE – zakład: Polska (UE)
Znak weterynaryjny wskazuje kraj zakładu, który ostatnio przetwarzał lub pakował produkt, a nie pochodzenie surowca. Skąd te dane
Na tle kategorii
Na tle 899 produktów z kategorii „Posiłki”: mniej tłuszczu i tłuszczów nasyconych, więcej cukru.
- Cukry4,6 gwięcej niż zwyklezwykle 1,4–4 g
- Sól1,1 gtypowozwykle 0,72–1,3 g
- Tłuszcze nasycone0,3 gmniej niż zwyklezwykle 0,4–2,4 g
- Tłuszcz1,9 gmniej niż zwyklezwykle 2,3–8,3 g
- Białko3,8 gtypowozwykle 2,9–8,3 g
Na 100 g. Kropka: ten produkt. Jasny pas: zakres dla środkowej połowy porównywanych produktów.
Podobne produkty z lepszą oceną
- Leczo z fasolkamiMiędzychód · dodatki E: 1 · cukry 2,7 g na 100 gNutri-Score BPrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
- Strogonow z wieprzowiną i warzywamiJadłowiec · dodatki E: 1 · cukry 3,2 g na 100 gNutri-Score BPrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona
Źródło danych: Open Food Facts (ODbL), ostatnia zmiana 1 kwietnia 2026. Widzisz błąd? Popraw dane w Open Food Facts. Wczytamy zmianę przy aktualizacji bazy. Sprawdź też opakowanie – skład może się zmienić.