Przejdź do treści

Auchan

Sałatka z kurczakiem kebab

Kod EAN: 5904215160113 · Dodaj zdjęcia lub zgłoś błąd

Nutri-Score

Nutri-Score D: słabsza ocena wartości odżywczych

Przetworzenie (NOVA)

4 z 4: żywność wysoko przetworzona

Dodatki E

11 dodatków E w składzie – zobacz które

Jak czytać Nutri-Score i NOVA

Czy Sałatka z kurczakiem kebab to zdrowy wybór?

  • Dużo soli: 1,6 g na 100 g.
  • Mało tłuszczów nasyconych: 1,4 g na 100 g.
  • Mało cukru: 4,2 g na 100 g.

Ocena na podstawie etykiety. Liczy się też porcja i to, jak często jesz ten produkt.

Skład

  1. Kapusta28%
  2. mięso z uda kurczaka20%
  3. woda
  4. kukurydza12%
  5. olej rzepakowy
  6. ogórek8%
  7. cukier
  8. koncentrat pomidorowy
  9. sól
  10. ocet spirytusowy
  11. przyprawyzawiera gorczycę (alergen: gorczyca)
  12. białko sojowe (alergen: soja)
  13. wzmacniacz smakuglutaminian monosodowy
  14. stabilizatorytrifosforany, polifosforany
  15. regulatory kwasowościcytrynian sodu, octan sodu, kwas jabłkowy, kwas winowy, kwas mlekowy
  16. glukoza
  17. laktozaz mleka (alergen: mleko)
  18. suszone koncentraty warzyw
  19. ekstrakty z warzyw
  20. aromatyw tym aromat dymu wędzarniczego
  21. żółtko jaja w proszku (alergen: jaja)
  22. substancje konserwującesorbinian potasu, benzoesan sodu
  23. skrobia modyfikowana
  24. substancja zagęszczającaguma ksantanowa
Pełny tekst z etykiety

Kapusta 28%, mięso z uda kurczaka 20%, woda, kukurydza 12%, olej rzepakowy, ogórek 8%, cukier, koncentrat pomidorowy, sól, ocet spirytusowy, przyprawy (zawiera gorczycę), białko sojowe, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), stabilizatory (trifosforany, polifosforany), regulatory kwasowości (cytrynian sodu, octan sodu, kwas jabłkowy, kwas winowy, kwas mlekowy), glukoza, laktoza (z mleka), suszone koncentraty warzyw, ekstrakty z warzyw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), żółtko jaja w proszku, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.

Alergeny

Zawiera
  • mleko
  • jaja
  • soja
  • gorczyca
Może zawierać
  • gluten
  • sezam
  • seler
  • ryby
  • skorupiaki

Według danych w bazie. Przy alergii zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu. Jak rozpoznajemy alergeny

Pochodzenie

Znak weterynaryjny: PL 32091802 WE – zakład: Polska (UE)

Znak weterynaryjny wskazuje kraj zakładu, który ostatnio przetwarzał lub pakował produkt, a nie pochodzenie surowca. Skąd te dane

Więcej o składnikach: cukier

Dodatki do żywności

Oznaczone dodatki mają uwagi w przepisach lub badaniach – szczegóły po kliknięciu.

Wykryte automatycznie w składzie. Wybierz dodatek, aby przeczytać opis.

Na tle kategorii

Na tle 41 produktów z kategorii „Dania z kurczakiem”: mniej białka, więcej cukru, soli i tłuszczu.

  • Cukry4,2 gwięcej niż zwyklezwykle 1,2–3,3 g
  • Sól1,6 gwięcej niż zwyklezwykle 0,56–1,2 g
  • Tłuszcze nasycone1,4 gtypowozwykle 0,6–2,2 g
  • Tłuszcz14 gwięcej niż zwyklezwykle 2,7–5,4 g
  • Białko4,3 gmniej niż zwyklezwykle 5,9–8,4 g

Na 100 g. Kropka: ten produkt. Jasny pas: zakres dla środkowej połowy porównywanych produktów.

Podobne produkty z lepszą oceną

  1. Peperonata
    Body chief · bez dodatków E · cukry 1,6 g na 100 g
    Nutri-Score APrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
  2. Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem
    Kania · bez dodatków E · cukry 2,8 g na 100 g
    Nutri-Score APrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
  3. Kurczak Z Warzywami I Z Puree Z Dodatkiem Batatów
    Chef Select · bez dodatków E · cukry 1,8 g na 100 g
    Nutri-Score APrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona
  4. Butter Chicken
    Chef Select · dodatki E: 2 · cukry 2,1 g na 100 g
    Nutri-Score APrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona
  5. Kurczak w pieczarkach z aromatycznym sosem z ziemniakami i kalafiorem
    Body Chief · dodatki E: 2 · cukry 3,3 g na 100 g
    Nutri-Score APrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona

Zdjęcia opakowania

Zdjęcia: użytkownicy Open Food Facts, licencja CC BY-SA 3.0.

Źródło danych: Open Food Facts (ODbL), ostatnia zmiana 1 kwietnia 2026. Widzisz błąd albo brakuje danych? Dodaj zdjęcia lub zgłoś błąd. Sprawdź też opakowanie – skład może się zmienić.