Nutri-Score
Nutri-Score D: słabsza ocena wartości odżywczych
Przetworzenie (NOVA)
4 z 4: żywność wysoko przetworzona
Dodatki E
11 dodatków E w składzie – zobacz które
Czy Sałatka z kurczakiem kebab to zdrowy wybór?
- Dużo soli: 1,6 g na 100 g.
- Mało tłuszczów nasyconych: 1,4 g na 100 g.
- Mało cukru: 4,2 g na 100 g.
Ocena na podstawie etykiety. Liczy się też porcja i to, jak często jesz ten produkt.
Skład
- Kapusta28%
- mięso z uda kurczaka20%
- woda
- kukurydza12%
- olej rzepakowy
- ogórek8%
- cukier
- koncentrat pomidorowy
- sól
- ocet spirytusowy
- przyprawyzawiera gorczycę (alergen: gorczyca)
- białko sojowe (alergen: soja)
- wzmacniacz smakuglutaminian monosodowy
- stabilizatorytrifosforany, polifosforany
- regulatory kwasowościcytrynian sodu, octan sodu, kwas jabłkowy, kwas winowy, kwas mlekowy
- glukoza
- laktozaz mleka (alergen: mleko)
- suszone koncentraty warzyw
- ekstrakty z warzyw
- aromatyw tym aromat dymu wędzarniczego
- żółtko jaja w proszku (alergen: jaja)
- substancje konserwującesorbinian potasu, benzoesan sodu
- skrobia modyfikowana
- substancja zagęszczającaguma ksantanowa
Pełny tekst z etykiety
Kapusta 28%, mięso z uda kurczaka 20%, woda, kukurydza 12%, olej rzepakowy, ogórek 8%, cukier, koncentrat pomidorowy, sól, ocet spirytusowy, przyprawy (zawiera gorczycę), białko sojowe, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), stabilizatory (trifosforany, polifosforany), regulatory kwasowości (cytrynian sodu, octan sodu, kwas jabłkowy, kwas winowy, kwas mlekowy), glukoza, laktoza (z mleka), suszone koncentraty warzyw, ekstrakty z warzyw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), żółtko jaja w proszku, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.
Alergeny
- mleko
- jaja
- soja
- gorczyca
- gluten
- sezam
- seler
- ryby
- skorupiaki
Według danych w bazie. Przy alergii zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu. Jak rozpoznajemy alergeny
Pochodzenie
Znak weterynaryjny: PL 32091802 WE – zakład: Polska (UE)
Znak weterynaryjny wskazuje kraj zakładu, który ostatnio przetwarzał lub pakował produkt, a nie pochodzenie surowca. Skąd te dane
Więcej o składnikach: cukier
Dodatki do żywności
E202sorbinian potasuE211benzoesan sodu (ma uwagi)E262octany soduE270kwas mlekowyE296kwas jabłkowyE331cytryniany soduE334kwas winowyE415guma ksantanowaE451trifosforany (ma uwagi)E452polifosforany (ma uwagi)E621glutaminian monosodowy (ma uwagi)
Oznaczone dodatki mają uwagi w przepisach lub badaniach – szczegóły po kliknięciu.
Wykryte automatycznie w składzie. Wybierz dodatek, aby przeczytać opis.
Na tle kategorii
Na tle 41 produktów z kategorii „Dania z kurczakiem”: mniej białka, więcej cukru, soli i tłuszczu.
- Cukry4,2 gwięcej niż zwyklezwykle 1,2–3,3 g
- Sól1,6 gwięcej niż zwyklezwykle 0,56–1,2 g
- Tłuszcze nasycone1,4 gtypowozwykle 0,6–2,2 g
- Tłuszcz14 gwięcej niż zwyklezwykle 2,7–5,4 g
- Białko4,3 gmniej niż zwyklezwykle 5,9–8,4 g
Na 100 g. Kropka: ten produkt. Jasny pas: zakres dla środkowej połowy porównywanych produktów.
Podobne produkty z lepszą oceną
- PeperonataBody chief · bez dodatków E · cukry 1,6 g na 100 gNutri-Score APrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
- Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronemKania · bez dodatków E · cukry 2,8 g na 100 gNutri-Score APrzetworzenie NOVA 3 z 4: żywność przetworzona
- Kurczak Z Warzywami I Z Puree Z Dodatkiem BatatówChef Select · bez dodatków E · cukry 1,8 g na 100 gNutri-Score APrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona
- Butter ChickenChef Select · dodatki E: 2 · cukry 2,1 g na 100 gNutri-Score APrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona
- Kurczak w pieczarkach z aromatycznym sosem z ziemniakami i kalafioremBody Chief · dodatki E: 2 · cukry 3,3 g na 100 gNutri-Score APrzetworzenie NOVA 4 z 4: żywność wysoko przetworzona
Zdjęcia opakowania
Zdjęcia: użytkownicy Open Food Facts, licencja CC BY-SA 3.0.
Źródło danych: Open Food Facts (ODbL), ostatnia zmiana 1 kwietnia 2026. Widzisz błąd albo brakuje danych? Dodaj zdjęcia lub zgłoś błąd. Sprawdź też opakowanie – skład może się zmienić.